Dodano: 2018-10-01 13:17:18 Kategoria: Aktualności

Spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pacanowie

„Czarownica” – przewrotny tytuł książki Anny Klejzerowicz wzbudził burzliwą dyskusję podczas kolejnego spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pacanowie.

Książka hipnotyzująca okładką zapowiada tajemniczą opowieść o niezwykłych osobach i wydarzeniach. A jednak…to ciepłą, piękna historia o dojrzałej miłości dwojga osób, którzy niosą przez życie bagaż doświadczeń, które niejednokrotnie rzucają się cieniem na ich życiowe wybory i decyzje. „Problem”, który staje na ich wspólnej już drodze to piękna lekcja kochania, miłości, której uczymy się przez całe życie i nie możemy swych błędów z przeszłości naprawić, bo z każdym tracimy cząstkę serca, zmieniamy się, gubimy...

To książka, którą warto przeczytać, więc jeśli macie długi wolny wieczór – zapraszamy do zapoznania się z tą lekcją zaufania i cierpliwości.

0062_Spotkanie1.jpg

0062_Spotkanie2.jpg