Dodano: 2018-09-04 13:41:16 Kategoria: Aktualności

Na zakończenie wakacji w Gminnej Bibliotece w Pacanowie odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Tym razem dyskutowaliśmy o książce „W dwoje” Nicholasa Sparks`a.

Niekwestionowany król jeśli chodzi o opowieści o miłości stworzył niezwykłą historię o skomplikowanych więziach uczuciowych. Silne uczucie ojca z córką, trudne relacje małżeńskie i nowe przeciwności, które stawia los na drodze głównych bohaterów. To książka, która wzbudza całą gamę emocji: wzruszenie, złość, śmiech oraz łzy. Para głównych bohaterów Vivian i Russel to osoby, z którymi mimo wszystko każdy próbuje się identyfikować. Wydarzenia oraz bohaterowie wielokrotnie podnoszą ciśnienie, aż chciałoby się podpowiedzieć im, jak mają postąpić.

Nie wszystko jest w życiu takie proste, jak się wydaje, a podobno „ukochaną osobę traci się powoli”. Czy miłość zwycięży? Czy uczucia będą ważniejsze niż kariera? Czy rodzina ma wielką moc? Jak zakończy się walka o życie? Zachęcamy do lektury, przeczytajcie -  to naprawdę zainwestowany czas.

0069_DDK.jpg