Aktualności

Dodano: 2018-05-14 12:45:37 Kategoria: Aktualności

Pierwsze spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Pacanowie

już za nami, a jak było ....


 

10 maja 2018 r.  w Gminnej Bibliotece Publicznej w Pacanowie, przy kawie i ciasteczkach odbyło się pierwsze spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Wystartowaliśmy z książką Agaty Kołakowskiej „Przyjaciółki”.

0090_1spotkanie_KlubKsiazki2.jpg

W sympatycznej siedmioosobowej grupie rozmawialiśmy o książce i o problemach poruszanych przez autorkę. Pierwsza książka, która rozpoczęła działalność Dyskusyjnego Klubu Książki to opowieść o trzech przyjaciółkach.
Odczuwając ogromną potrzebę przyjaźni poznały się przez Internet i od razu zaprzyjaźniły. Tak różne i tak podobne zawsze dzieliły się swoimi niepowodzeniami i radościami.  Ale czy przyjaźń przetrwa wszystkie próby, czy przyjaciółki pozostaną sobie bliskie wobec przeciwności rzucanych przez los, czy życie potrafi jeszcze zaskoczyć…        

0090_1spotkanie_KlubKsiazki3.jpg 

 

0090_1spotkanie_KlubKsiazki4.jpg 

 

My na te pytania już znamy odpowiedź, a wszystkich serdecznie zachęcamy do przeczytania książki. Lekka, przyjemna, poruszająca aktualne problemy życia każdej kobiety, dynamiczna akcja i swobodna narracja – zachęca do sięgnięcia po kolejne książki Pani Kołakowskiej.

 

 

 

Dyrektor Biblioteki
Anna Szcześniak