Dodano: 2016-12-27 13:41:39 Kategoria: Aktualności

Komputery już są! - Komputerowy katalog rusza!

Gminna Biblioteka Publiczna w Pacanowie rozpoczyna komputerowe udostępnianie zbiorów czytelnikom. Na stronie Biblioteki (www.biblioteka.pacanow.pl) zostanie udostępniony link do katalogu komputerowego.

Korzystając z niego będzie można przeglądać zbiory biblioteczne i rezerwować książki po wcześniejszym zalogowaniu do systemu.

Już teraz można korzystać z czterech zestawów komputerowych dostępnych dla czytelników w bibliotece, które zostały zakupione w ramach Programu Instytutu Książki "Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2016".

W związku z komputeryzacją biblioteki bardzo prosimy czytelników o wizytę w Bibliotece z dowodem osobistym lub numerem pesel w celu wprowadzenia danych do bazy czytelników.

80_Gbp3.jpg

80_Gbp2.jpg