Dodano: 2017-09-06 11:14:55 Kategoria: Aktualności

Wakacje w Gminnej Bibliotece w Pacanowie za nami!

Tradycją stało się, że pacanowskie dzieci spędzają swój wolny czas w Bibliotece Publicznej.

Wakacje i ferie to okres, kiedy dzieci chcąc odpocząć od obowiązków szkolnych szukają ofert kreatywnego spędzania czasu.

W tym roku biblioteka przygotowała szereg atrakcji. Dzieci brały udział w zajęciach plastyczno-kreatywnych, grali w gry planszowe i zręcznościowe. Brały udział w animacjach z "chustą Klanzy", był też Mały Master Chef, Turniej puzzlowy, malowanie koszulek farbami do tkanin, robienie łapaczy snów, karaoke,  gra biblioteczna, malowanie barwioną solą i wiele wiele innych niespodzianek.

Na zakończenie uczestnicy z najlepszą wakacyjną frekwencją otrzymali upominki.

Cieszy nas, że dzieci tak licznie odwiedzają bibliotekę, która stała się kreatywnym miejscem spotkań osób w każdym wieku.

Wakacje się skończyły, ale my już zapraszamy na ferie w bibliotece.

0062_Wakacje1.jpg

0062_Wakacje2.jpg