Dodano: 2021-11-05 10:50:16 Kategoria: Aktualności

Super sprzęty i zajęcia w Gminnej Bibliotece Publicznej!

Miło nam poinformować, że nasza biblioteka bierze udział w projekcie Stowarzyszenia Nowe Oblicze Edukacji "TIK w instytucji kultury#2", którego celem jest rozwój kompetencji cyfrowych wśród pracowników gminnych samorządowych instytucji kultury oraz uczniów w wieku 10-18 lat z terenu woj. świętokrzyskiego (podregion sandomiersko – jędrzejowski).
Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).

W ramach projektu zostaliśmy doposażeni w nowoczesny sprzęt IT i pomoce dydaktyczne, przeszkoleni, a teraz planujemy świetne zajęcia z programowania dla młodzieży w wieku 10-18 lat.

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc - zapraszamy do zapisów! Tel. 413765403 wew.33

58_Tik.jpg