Dodano: 2021-12-17 14:14:51 Kategoria: Aktualności

Nagroda dla dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Pacanowie

Konkurs Świętokrzyski Bibliotekarz Roku jest organizowany już po raz piętnasty. Każdego roku kapituła konkursowa przyznaje tytuł Biblioteki Roku i Bibliotekarza Roku.

To prestiżowa nagroda w środowisku bibliotekarskim, która jest przyznawana za szczególne działania,
które realizuje biblioteka i bibliotekarze.

W środę 15-ego grudnia odbyła się gala wręczenia nagród w konkursie za lata 2019 i 2020.

Miło jest nam poinformować, że dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Pacanowie - Pani Anna Szcześniak otrzymała nominację w kategorii "Świętokrzyski Bibliotekarz Roku 2019" i odebrała nagrodę z rąk dyrektor Departamentu Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach - Pani Magdaleny Kusztal, dyrektora Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im.Witolda Gombrowicza w Kielcach - Pana Andrzeja Dąbrowskiego oraz przewodniczącej Świętokrzyskiego Okręgu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich - Pani Anna Godowska.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych Pani dyrektor Annie Szcześniak.

49_Nagroda1.jpg

49_Nagroda2.jpg